Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi logo

Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi randevu alma, online randevu ve telefonla randevu alma, hastane hakkında güncel bilgiler

Hastane: Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Telefon Numarası: 0224 368 34 50
Faks: (A Blok: 0224 368 34 58) (B Blok: 0224 369 14 54)
Randevu Telefonu: 182
Adres: A Blok : Ertuğrulgazi Mah. Ülkü Sok. No: 4
B Blok : Siteler Mah. Selçukbey Cad. No: 129
İlçe / İl: Yıldırım / Bursa
Web Sitesi: http://www.bgh.gov.tr
Reklam:
Laboratuvar Sonuç: Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Bursa’nın Yıldırım ilçesinde A ve B blok olmak üzere iki hastanedir. A blok hastaneye : Ertuğrulgazi Mah. Ülkü Sok. No: 4 adresinden gidebilir, B Blok hastaneye Siteler Mah. Selçukbey Cad. No: 129 adresinden gidebilirsiniz. Hastaneyi 0224 368 34 50 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Hastaneden telefonla randevu almak için ise 0224 368 34 55 numarayı arayarak telefonla randevunuzu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak ve tahlil sonuçlarınıza bakmak için, yukarıdaki Online Randevu ve Tahlil Sonuçları bölümünde bulunan bağlantıya tıklayarak, internetten randevu alabilir ve tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesini harita üzerinde görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde detaylı şekilde görebilirsiniz. Haritayı sol üst köşedeki – + butonlara tıklayarak yaklaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Dilerseniz haritanın sağ üst köşesindeki Harita, Uydu, Karma gibi bağlantılarada tıklayarak, haritanın şeklini değiştirebilir, hastaneyi daha net görebilirsiniz.

Sağlıklı Günler Dileriz.

Hastane Kategori: Bursa, Bursa Devlet Hastaneleri, Hastane Randevu

Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden Online Randevu ve Telefonla Randevu seçeneklerinden randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu: 182 telefon numarasını arayarak, karşınızdaki canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, tarih ve saati söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Üst bölümden 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak, Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine yönlendirileceksiniz, buradan sisteme giriş yaparak, İl, İlçe, Hastane, Doktor seçerek online randevu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    © 2021 - Hastane Randevu – Online Hastane Randevu - Hastane Randevu, hastanelere hızlı ve kolay randevu alın.