Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Medicana Beylikdüzü Hastanesi logo

Medicana Beylikdüzü Hastanesi randevu alma, online randevu ve telefonla randevu alma, hastane hakkında güncel bilgiler

Hastane: Medicana Beylikdüzü Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 867 75 00
Faks: 0212 867 76 72
Randevu Telefonu: 0212 867 75 00
Adres: Beylikdüzü Caddesi, No:3 (E-5 Üzeri)
İlçe / İl: Beylikdüzü / İstanbul
Web Sitesi: http://www.medicana.com.tr
Reklam:
Laboratuvar Sonuç: Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Beylikdüzü Medicana International İstanbul ; 115 hasta yatağı ; 14 Genel Yoğun Bakım, 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım , 7 Koroner Yoğun Bakım, 8 Yenidoğan Yoğun Bakım yatağı ; 7 Acil ,9 Anjiografi ,3 Endoskopi gözlem yatağı ile hizmet vermektedir. Beylikdüzü Medicana International İstanbul ; biri 13 ( hasta katları) , diğeri 5 (poliklinik katları) kat üzerine kurulu birbirine geçişli iki bölümden oluşmuş bir binadır.

Hastane giriş katında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Çocuk Cerrahisi, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları veDoğum, Genel Cerrahi, Dahiliye, Gastroenteroloji, Beslenme ve Diyet, Hematoloji, Ağız ve Diş Sağlığı poliklinikleri ile yönetim ofisleri bulunmaktadır. 1. Bodrum Katı Acil, Anjiyografi Laboratuvarı, Ameliyathaneler, Kardiyovasküler Cerrahi yoğun bakım ünitesini ve kafeteryayı içermektedir. 2. Bodrum Katı’ nda Onkoloji, Radyoloji, Nükleer Tıp, Laboratuar bölümleri; 3. Bodrum Katı’ nda ise otopark, morg ve teknik alanlar bulunmaktadır.1. Katı’ nda Göz Hastalıkları, Üroloji, , Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Çocuk Nörolojisi, Nöroşirurji, Kardiyoloji, Çocuk Kardiyolojisi, Kardiyovasküler Cerrahi,Nefroloji poliklinikleri ve Diyaliz ünitesinin bulunduğu hastanenin 2. Katı’ nda ise Dermatoloji,Medikal Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Psikiyatri ile Koroner Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım Üniteleri vardır. 3. Katta Doğumhane, Pediatri servisi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ile ayrı bir bölüm olarak düzenlenen Tüp Bebek Ünitesi vardır. Hastanenin 4., 5., 6. ve 7. Katları’ nda hasta odaları bulunmaktadır. VIP hasta katı olarak düzenlenen 8. Kat’ da diplomatik hastaların kullanımına yönelik 1 CIP hasta odası, VIP hastalar için düzenlenmiş 5 VIP hasta odası ile diğer hasta odaları mevcuttur. 9. Katı’ nda 135 kişilik konferans salonu, toplantı odaları, mutfak ve personel yemekhanesi bulunan hastanenin 10. katında ise yönetim kurulu ofisleri yer almaktadır.

Hastane Kategori: Hastane Randevu, İstanbul, İstanbul Özel Hastaneler

Medicana Beylikdüzü Hastanesi Randevu Alma

Yakın Zamanda Hastaneden Randevu Alma işlemi anlatılacaktır.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(12 Yorum)

 1. Sibel diyor ki:

  Beylikdüzündeki en modern, en güzel özel hastanelerden birisi Medicana. Doktorları gayet iyi.


 2. Nejla Güler diyor ki:

  çok hoş ve ferah bir ortaı var, gercekten size kendinizi değerli hissettiriyorlar. tüp bebek için gitmiştik eşimle çok memnun kaldık


 3. Naile diyor ki:

  normalde Yozgatta tüp bebek yaptıracak kendimize göre bi yer bulamadık burayı duyduk İstanbuldaki akrabalarımızdan. gittik ve baya menun kaldk. doktorumuz Selman Bey özellikle transfer döneminde çok yardımcı oldu sağolsun engin tecrübesiyle


 4. Aysel diyor ki:

  Eşimin sperm fonksiyonlarındaki bozukluktan ötürü bu hastanede tüp bebek tedavisi gördüm. Doktorumuz Selman Laçin bütün samimiyeti ve işindeki ciddiyetiyle bize bütün süreç boyunca çok yardımcı oldu. Şu an beş aylık hamileyim ve duacısıyım.


 5. canan konur diyor ki:

  Dr.Selman laçin bu kadar başarılı mı ya medicananın iyi olduğunu biliyorum ama tüp bebek konusunda bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum, bu sıralar bir arkadaşım düşünüyordu bu konuda onu bilgilendireceğim, yorumlar çok yardımcı oldu teşkkürler.


 6. gülden acar diyor ki:

  Bende endometriyozis hastalığı var. Çok uzun süre çocuk sahibi olamadım. Çok fazla doktora göründüm ve bir çok tedavi uyguladılar ama olumlu sonuç elde edemedik. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesiyle medicana’ya gittim. Özellikle Selman bey’in doktorumun olmasını isteyerek gittim ve hakkında yazılan, okuduğum ya da duyduğum şeylere güvenmekle çok doğru bir karar verdiğimi gördüm. Gerek tıbbi donanımı, gerek hastalarıyla ilişkisi olabilecek en iyi şekildeydi. Selman bey sayesinde psikolojik olarak da çok rahat bir süreç geçirdim. Şu an ikiz kızlarım var 4 aylıklar!


 7. Ayşe Samancı diyor ki:

  Selman Laçin ve çalışanları İstanbul içerisinde bu işi en iyi yapan ekip bence. Hepsi işini çok ciddiye alıyor ve memnun kalmayan hastaya da rastlamadım şu ana kadar.


 8. Nuriye Özgenç diyor ki:

  Ben de Dr.Selman Laçin’e tedavi oldum. Kendisi çok olumlu yaklaşıyor sağolsun. Terapiye ihtiyacı oluyor bu tip derdi olan insanların.


 9. ayşen akkar diyor ki:

  evet canım bende doktor selman beyin hastasıydım 3. denememizde evlat sahibi olabildim benim vazgeçtiğim noktoda doktorum asla bırakmadı inat etti ve beni evlat sahibi yaptı çok iyi bir doktor, düşünmeden kendini emanet edebilirsin.


 10. aylin güzel diyor ki:

  Mükemmel bir hastane tek kelimeyle. Tüp bebek servisi bir harika. Tertemiz, düzenli ve çalışanları da çok sorumlu. Başarılarını umarım aynı bu şekilde sürdürürler.


 11. serpil diyor ki:

  slm arkadaslar ben almanyada yasiyorum ve eylül ayinda istanbulda tüpbebek yaptirmayi düsünüyoruz esimle.ama hangi hastaneye gidecegimize karar veremedik hala.medicanayi ben sonradan duydum ve yorumlarinizi okudum ama hala kararsizim.almanyada yaptirdim bir kez ama tutmadi.tekrar ayni seyleri yasamakdan korkuyorum.


 12. hasan gümüşoğlu diyor ki:

  mrh bende hastaneyi tanıyorum ve diger arkadaşların yorumlarına katılıyorum.fakat hastaların hepsidemi bayan neyse .bende 13.02.2012 pazartesi beyin cerrahisine muayene olucam bel kaymasından ameliyat için inşallah hayırlısı olur.herkese acl şifalar dilerim.prf.dr. hidayet akdemir beye şimdiden teşekkürler.


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    © 2021 - Hastane Randevu – Online Hastane Randevu - Hastane Randevu, hastanelere hızlı ve kolay randevu alın.