Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
İnegöl Devlet Hastanesi logo

İnegöl Devlet Hastanesi randevu alma, online randevu ve telefonla randevu alma, hastane hakkında güncel bilgiler

Hastane: İnegöl Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0224 715 17 15
Faks: 0224 713 67 79
Randevu Telefonu: 182
Adres: Kemalpaşa Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi, Çimen Sokak
İlçe / İl: İnegöl / Bursa
Web Sitesi: http://www.inegoldevlethastanesi.gov.tr
Reklam:
Laboratuvar Sonuç: Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

İnegöl Devlet Hastanesi, Bursa’nın İnegöl ilçesinde Kemalpaşa Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi, Çimen Sokak adresinde bulunmaktadır. Hastaneyi 0224 715 17 15 numaralı telefondan arayabilirsiniz, Telefonla randevu almak için; 0224 712 16 16 numarasını kullanınız. Yukarıdaki Online Randevu ve Tahlil Sonuçları bağlantılarına tıklayarak hastaneden online randevu alabilir ve tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Haritada Göster menüsüne tıklayarakta, hastaneyi harita üzerinde görebilir, haritaya uzaklaştırıp, yakınlaştırabilir, haritayı sağa ve sola sürükleyebilirsiniz.

Hastane Kategori: Bursa, Bursa Devlet Hastaneleri, Hastane Randevu

İnegöl Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden Online Randevu ve Telefonla Randevu seçeneklerinden randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu: 182 telefon numarasını arayarak, karşınızdaki canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, tarih ve saati söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Üst bölümden 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak, Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine yönlendirileceksiniz, buradan sisteme giriş yaparak, İl, İlçe, Hastane, Doktor seçerek online randevu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(2 Yorum)

  1. rıdvan diyor ki:

    hangi akla uydunuzda internet rendevu sistemini kaldırdınız merak ediyorum.vatandaş internet rendevu sisteminden şikayetcimiydi.
    zamanında telefon sisteminden şikayetcı olmuşlardı ne cabuk unuttunuz ikiside olsa fenamı olur.


  2. admin diyor ki:

    Rıdvan Bey, Merhabalar.

    İnternet Randevu Sisteminin kalkması tamamen Sağlık Bakanlığı tarafından çıkarılmış birşey. Tüm hastanelerden randevuları sadece 182 telefon numarasıyla aldırmaya çalışıyorlar. Bu konuda şikayetleri Sağlık Bakanlığına iletmeliyiz. Vatandaşlarımız internetten daha kolay randevu almaktadır. Sağlık Bakanlığını birçok kişi ararsa, şikayetlerini dile getirirse belki tüm Türkiye genelinde tamamen sıkıntısız, kapanmıyacak ve sürekli randevu alınabilecek bir online randevu sistemi kurarlar.


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    © 2021 - Hastane Randevu – Online Hastane Randevu - Hastane Randevu, hastanelere hızlı ve kolay randevu alın.