Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Göztepe Medical Park Hastanesi logo

Göztepe Medical Park Hastanesi randevu alma, online randevu ve telefonla randevu alma, hastane hakkında güncel bilgiler

Hastane: Göztepe Medical Park Hastanesi
Telefon Numarası: 0216 468 44 44
Faks: 0216 468 45 67
Randevu Telefonu: 0216 468 44 44
Adres: E5 Üzeri 23 Nisan Sokak, No: 17 (Merdivenköy)
İlçe / İl: Kadıköy / İstanbul
Web Sitesi: http://www.medicalpark.com.tr/goztepe
Reklam:
Laboratuvar Sonuç: Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Medical Park Göztepe Hastanesi; adresi, telefon numarası, randevu alma, online randevu ve telefonla randevu, iletişim bilgileri, tahlil sonuçlarını öğrenme, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

306 hasta yatağı, 11 ameliyathanesi, 47 yoğun bakım yatağı, 150’den fazla doktoru ve 1.000’e yakın çalışanıyla hizmet veren Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Türkiye’nin yanı sıra,yurt dışından gelen hastalara da uluslararası standartlarda modern sağlık hizmeti sunuyor. Kanserden genetiğe, tüp bebekten saç nakline, kalp cerrahisinden estetik cerrahiye kadar pek çok alanda önemli başarılara imza atan kompleksin 100’den fazla yerli ve yabancı sigorta şirketiyle özel anlaşması bulunuyor.

Kanser Hastanesinde Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Kanser Cerrahisi, Genetik, Tamamlayıcı Tıp, Psikoloji, Beslenme ve Diyet gibi kanser tedavisinde ihtiyaç duyulabilecek tüm alanlar aynı çatı altında toplanıyor ve hastaların teşhis ve tedavileri için Genel Hastaneden de her türlü konsültasyon imkanı sağlanıyor.

Diş Hastanesinde ise; endodontiden en ağır çene cerrahisi girişimlerine kadar, ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm alanlarda, hizmetler veriliyor.

Medical Park Göztepe Hastanesinde; Poliklinikler Hafta içi (Pazartesi – Cuma) 09:00 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu (Cumartesi) 09:00 – 16:00 saatlerinde hizmet vermektedir. Acil Servis, Ameliyathane, Çocuk Hastalıkları Polikliniği, Diş Hastanesi, Doğumhane, Genel Cerrahi Polikliniği, İç Hastalıkları Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği, Laboratuar, Radyoloji, Yoğun Bakım Üniteleri, Ambulans hizmetleri, Call Center ve Hasta İlişkileri bölümleri ise 24 saat hizmet vermektedir.

Belirtilen saatler genel çalışma saatleri olup, tüm hekimlerimizi kapsamamaktadır. Aradığınız ilin alan kodu ile birlikte 444 44 84 numaralı telefondan hekimimizin çalışma saatlerini ve muayene ücret bilgisini öğrenebilirsiniz.

Hastane Kategori: Hastane Randevu, İstanbul, İstanbul Özel Hastaneler

Göztepe Medical Park Hastanesi Randevu Alma

Medical Park Göztepe Hastanesi Online Randevu alabilirsiniz.

1- Yukarıdan Hastane için Online Randevu Al bağlantısına tıklayınız.
2- Göztepe Medical Park Hastanesi Online Randevu formu açılacaktır.
3- Açılan sayfadaki randevu formunu doldurup, Gönder butonuna tıklayarak randevu talebinizi hastaneye iletebilirsiniz.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    © 2021 - Hastane Randevu – Online Hastane Randevu - Hastane Randevu, hastanelere hızlı ve kolay randevu alın.