Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Fethiye Devlet Hastanesi logo

Fethiye Devlet Hastanesi randevu alma, online randevu ve telefonla randevu alma, hastane hakkında güncel bilgiler

Hastane: Fethiye Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0252 613 35 46
Faks: 0252 613 35 45
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Akarca Mahallesi, Çalış
İlçe / İl: Fethiye / Muğla
Web Sitesi: http://www.fethiyedh.gov.tr
Reklam:
Laboratuvar Sonuç: Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Fethiye Devlet Hastanesi; adresi, telefon numarası, online randevu, laboratuvar tahlil sonuçları, randevu telefon numarası, hastane hakkında bilgiler ve yorumlar

Fethiye Devlet Hastanesi, Muğla’nın Fethiye ilçesinde Akarca Mahallesi, Çalış adresinde sağlık hizmeti vermektedir. Hastaneyi 0252 613 35 46 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Fethiye Devlet Hastanesinden Online Randevu almak ve hastaneden tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için, yukarıdaki ‘Hastane için Online Randevu Al’ ve ‘Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al’ bağlantılarına tıklayarak, online randevu alabilir ve laboratuvar test tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Hastaneyi harita üzerinde görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde haritayı görebilir, harita üstündeki – + lara tıklayarak hastaneyi daha uzaktan ve yakından detaylı olarak görebilirsiniz. Dilerseniz Uydu, Karma gibi yazılara tıklayarak haritanın şeklinide değiştirebilirsiniz.

Hastane Kategori: Hastane Randevu, Muğla, Muğla Devlet Hastaneleri

Fethiye Devlet Hastanesi Randevu Alma

Fethiye Devlet Hastanesinden Sağlık Bakanlığının çıkardığı Merkezi Hastane Sistemi olan telefonla randevu ve online randevu seçeneklerinden hastaneye randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(3 Yorum)

  1. kadir abdülbaki asna diyor ki:

    bazı illerden daha fazla nüfus yoğunluğuna sahip olan Fethiyede çok fazla diyabet hastası olmasına karşın niçin bir tek endokrinoloji uzmanı olmadığını anlıyabilmiş değilim.


  2. mesut dağdelen diyor ki:

    242 kilo obez hastasıyım geçen yıl maülülen emeklilik için rapor almak amacıyla hastahaneye başvurdum hem çalışamaz diye rapor verdiler hemde oran yüzde kırkdört hem yürüyemiyorum hemde şekeri 450 olan bir kişiye heyeti vicdanlarıyla başbaşa bıraktım allah selamet versin NEDİYELİM


  3. harun üzer diyor ki:

    tedavide doktorlarımızın bir kısmı tümünü tenzih ederim eski malümatlarıyla teşhis koymakta yada deneme yanılma metodu ile hastanın tedavisini yapmaktalar.bir bakıma ezbercilik oluyor.bir adım ileri atıp kendilerini yenilemeri gerekiyor verdikleri tedavi şeklini veya teşhisini üniversite hastanelerinde hekimlere söylediğinizde sizinde duymak istsmediğiniz sözleri maalesef duyuyoruz.bunların azalması hekimlerin mesleklerinin gereğini hakkıyla yerine getirmeleri dileğiyle.


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    © 2021 - Hastane Randevu – Online Hastane Randevu - Hastane Randevu, hastanelere hızlı ve kolay randevu alın.