Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi logo

Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma, online randevu ve telefonla randevu alma, hastane hakkında güncel bilgiler

Hastane: Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası: 0252 614 01 02
Faks: 0252 614 01 71
Randevu Telefonu: 182
Adres: Tuzla Mah. İnönü Bulvarı, No:13 (Eski SSK Hastanesi)
İlçe / İl: Fethiye / Muğla
Web Sitesi: http://www.fethiyeadsm.gov.tr
Reklam:
Laboratuvar Sonuç: -
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, online randevu, telefonla randevu, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, harita

Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, halk arasında Fethiye Diş Hastanesi, Fethiye Ağız ve Diş Hastanesi isimleriylede bilinmektedir.

Fethiye Devlet Hastanesi bünyesinde diş polikliniği olarak faaliyet göstermekte iken Mayıs 2006 yılında 7 hekimli diş protez merkezi olarak Fethiye Devlet Hastanesi Semt Polikliniğin de (Eski SSK hastanesi) hizmete devam etmiştir.

Merkezimizle ilgili Blok Sayısı: 1 (2. Kat ADSM), Açılış Tarihi(ADSM): 01.04.2009, Toplam Kapalı Alanı: 3.500 M², ADSM Toplam Oturum Alanı: 800 M², Otopark Kapasitesi: 20 Araç, Açık Otopark Alanı: 500 M², Günlük Poliklinik Sayısı: 250 adettir. Merkezimiz 13 Poliklinik, Toplam 53 Personel Olmak Üzere, 1 Başhekim, 13 Diş Hekimi,1 Müdür, 1 Başhemşire,8 Hemşire, 8 Diş Teknisyeni, 1 Elektrik Teknisyeni, 1 Elektronik Teknisyeni, 2 V.H.K.İ., 1 Laboratuar Teknisyeni, 1 Sağlık Memuru, 1 Röntgen Teknikeri, 1 Röntgen Teknisyeni, 9 Sosyal Hizmet Çalışanı ve 4 Güvenlik Personeli ile hizmet vermektedir.

Hastane Kategori: Hastane Randevu, Muğla, Muğla Devlet Hastaneleri

Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(1 Yorum)

  1. hasan diyor ki:

    lutfen dis tedavi ve dolgu ucretlerinizi ogrene bilirmiyim. Selamlar


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    © 2021 - Hastane Randevu – Online Hastane Randevu - Hastane Randevu, hastanelere hızlı ve kolay randevu alın.