Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi logo

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma, online randevu ve telefonla randevu alma, hastane hakkında güncel bilgiler

Hastane: Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0262 233 55 00
Faks: 0262 233 55 40
Randevu Telefonu: 182
Adres: İbni Sina Bulvarı
İlçe / İl: Derince / Kocaeli
Web Sitesi: http://www.kddh.gov.tr
Reklam:
Laboratuvar Sonuç: Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Derince Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, telefonla randevu numarası, online randevu, laboratuvar sonuçları, tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, hastane haritası, yorumlar

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Derince Devlet Hastanesi olarakta bilinmektedir.

Hastanemiz 1993 yılında Sopalı Hastanesi olarak 1100 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamış daha sonra isim değişikliği yapılarak SSK Kocaeli Hastanesi adını almış, 1999 Marmara depreminden sonra binanın kullanılamaz hale gelmesi ile önce prefabrike yapılarda daha sonra prefabrik ve rotary binasında hizmet vermeye devam etmiştir.

Sağlıkta en kaliteli hizmeti sunma anlayışında olan hastanemiz 10.06.2004 tarihinden bu yana ISO 9001-2000 belgesine sahip Kocaeli ilindeki ilk hastanedir. Eylül 2006 tarihinden bu yana hekim seçme uygulamasını gerçekleştiren hastanemiz 55 poliklinik ve 26 branş hekimiyle ayda ortalama 63.000 hastaya hizmet vermektedir. Hastalarımız telefon, internet ve SMS yolu ile polikliniklere muayene olmak amacıyla randevu alabilmektedir. Hastanemize gelen hasta, hasta yakınları ve ziyaretçilerinin en kısa sürede doğru bir şekilde bilgilendirilmelerini sağlamak ve evrak işlemlerini eksiksiz ve doğru şekilde yapabilmeleri için hasta ve ziyaretçi yönlendirme elemanları hizmet vermektedir.

Hastane Kategori: Hastane Randevu, Kocaeli, Kocaeli Devlet Hastaneleri

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Hastaneye Telefonla Randevu Alma

1- 182'yi arayınız.
2- Telefonu açan canlı operatöre T.C Kimlik numaranızı söyleyiniz.
3- Randevu istediğiniz hastane, poliklinik ve doktorunuzu söyleyiniz.
4- Operatör size randevu için uygun tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hastaneye İnternetten Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Online Randevu sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz TC Kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(9 Yorum)

 1. hüseyinpolattimur diyor ki:

  bayan doktor genel cerrahta bulunduğu için teşekkürler.


 2. Ayşe Özçelik diyor ki:

  Merhaba,

  internet ve telefon randevusunun sadece bir günü göstermesi çok kötü. 2 haftadır randevu almaya çalışıyorum bir türlü alamıyorum. kontenjanı düşük olan bölümler için en az 2 iş gününün randevuları görünmesi çok iyi olurdu. ayrıca randevu saatlerini de seçme hakkımız olsa çok iyi olurdu. Çalışan insanlar olduğumuz için mecburen düşen randevuyu da tekrar iptal etmek zorunda kalıyoruz. Gebze fatih devlet hastanesinin randevu sistemi çok güzel. Lütfen sizde böyle bir sistem geliştirin.

  teşekkürler,


 3. Ayşe Özçelik diyor ki:

  Çocuk kardiyoloji doktoru çok süper. Ama kontenjanı biraz daha yüksek olsa çok daha iyi olurdu.


 4. NADİR IRMAK diyor ki:

  HASTANEDE İKİ DEFA BEL FITIĞI AMELİYATI OLDUM BEYİN CERRAHI BÖLÜMÜNDE SONER BEYE VE DİYER DOKTORLARIMIZA SAYGILARIMI SUNUYORUM
  AYRICA SERVİS BÖLÜMÜNDE ÇALIŞAN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN HASTALARLA SAYGILI VE ÇOK İYİ DAVRANIYOLAR
  HERKESE SONSUZ SAYGILARIMI SUNUYORUM………..


 5. yasemin diyor ki:

  Bütün imkanlar için ,önce devletimize sonra FEDAKÂr ÇALIŞANLARIMIZA ÖZELLİKLE ve ÖZELLİKLE haftanın 4 günü bizimle ilgilenen ACİL SERVİS EKİBİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.


 6. Mehmet Yazal diyor ki:

  Beyin ve Sinir Cerrahisi Opr.Dr. SONER ŞAHİN’e çökmeye bağlı omurlarımdan çimentolama şeklinde ameliyat oldum. Başka bir beyin ve sinir cerrahisinin önerisiyle Soner beyi tanıdım. Gözlediğim kadarıyla tedavi ve ameliyat olan diğer hastalarındanda güzel sözler duydum. Hastalar benim gibi çoğu tavsiye üzerine gelmişler. Özveri ile görev yapan Soner beye çok teşekkürler


 7. ogün yakartas diyor ki:

  k.b.b polkilininiği İLKER BURAK ARSLAN bey e burun ameliyatı oldum başta ilker bey olmak üzere kbb personeline ilgilerinden dolayı teşekkür ediyordiyorum meslek hayatlarında başarılar diler. ALLAH bütün sağlık personellerine sabır ve kolaylık versin.


 8. mustafa çağlar diyor ki:

  merhaba gebzeden mustafa
  15 temmuz 2012 de çocuk nefrolojisi polikılinik e kontrolümüz var ama 10 gündür internet randevu sisteminden randevu alamadık ve alo 182 randevu arıyoruz su an bizde çocuk nefroloisi tanımlı değil deniyor ve internet sisteminde de gözükmüyor, şimdiden teşekkürler……


 9. admin diyor ki:

  Merhaba Mustafa Bey,

  Çocuk Nefrolojisi bölümü için randevu almadan hastaneye giderek muayene olabilirsiniz. Bu konuda Sağlık Bakanlığı şu açıklamayı yapmıştır “İleri uzmanlık gerektiren aşağıdaki branşlara sistemimiz üzerinden randevu verilmeyecektir. Bu branşlarda muayene olmak için lütfen doğrudan hastaneye müracaat ediniz.” Bu branşlar içerisinde sizin randevu istediğiniz Çocuk Nefrolojisi bölümüde bulunuyor.


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    © 2021 - Hastane Randevu – Online Hastane Randevu - Hastane Randevu, hastanelere hızlı ve kolay randevu alın.