Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi logo

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma, online randevu ve telefonla randevu alma, hastane hakkında güncel bilgiler

Hastane: Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası: 0224 366 85 60 - 65
Faks: 0224 366 69 88
Randevu Telefonu: 182
Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Emniyet Caddesi, No: 13
İlçe / İl: Yıldırım / Bursa
Web Sitesi: http://www.bursaadsm.gov.tr
Reklam:
Laboratuvar Sonuç: -
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa’nın Yıldırım ilçesinde Mimar Sinan Mahallesi, Emniyet Caddesi, No: 13 adresinde bulunmaktadır. Hastaneyi 0224 366 85 60 – 65 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz. Hastaneden telefonla randevu almak için 0224 369 09 09 numarasını arayınız. Hastaneden online randevu almak ve tahlil sonuçlarınıza bakmak için, yukarıdaki Online Randevu ve Tahlil Sonuçları bölümünde bulunan bağlantılara tıklayarak, internetten randevu alabilirsiniz ve tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni harita üzerinde detaylı görmek için, Haritada Göster bağlantısına tıklayarak harita üzerinde görebilirsiniz. Haritayı sol üst köşedeki + butonlara tıklayarak yaklaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Dilerseniz haritanın sağ üst köşesindeki Harita, Uydu, Karma gibi bağlantılarada tıklayarak, haritanın şeklini değiştirebilir, hastaney6i daha net görebilirsiniz.

Hastane Kategori: Bursa, Bursa Devlet Hastaneleri, Hastane Randevu

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Hastaneden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefon Randevu: 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak, canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, saat bilgilerini vererek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak randevu sistemine giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İl, İlçe, Hastanenizi seçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(6 Yorum)

 1. ibrahim ayan diyor ki:

  çocuğumun dişi ağrıyor acilden bakmıyorlar çocuk diş doktoruna randevu almamız için yönlendiriyorlar fakatbugün 7aralık ve bu ay için randevular bitmiş vede ocak ayınada randevu verilmiyor bu nasıl bir sistem biz çocuğumuzun dişinin sızlayıp ağlamasınımı izliyeceğiz yokmu bunun mantıklı bir çözümü sayın yetkikiler.


 2. murat diyor ki:

  dolgu için randevu istiyorum


 3. murat diyor ki:

  randevu almak istiyorum


 4. emine hazinedar diyor ki:

  yaklaşık 25 gündür 182 ve ınternetten randevu alamıyoruz yeğenim 4 yaşında dişlerinin ,, hepsi çürük ve ağrıyo beklemekteyiz.. çoçuğumu ağlıyo ağrıdıkca kendisi gidip içiyo ağrı kesici şurubunu, sizler düşünün çektiği ızdırabı artık bir el atılıp lütfen randevu sistemi düzelsin bizde insanız


 5. brn diyor ki:

  dr. semra ocak’a randevu aldım, nasıl bir hekim. bilen varsa yorumları bekliyorum. teşekkürler


 6. merve diyor ki:

  hiçbir şekilde randavu alamıyorum hep telefondan alınıyor nasıl bir şey bu


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    © 2021 - Hastane Randevu – Online Hastane Randevu - Hastane Randevu, hastanelere hızlı ve kolay randevu alın.