Sponsorlu Bağlantılar


      
Hastaneye Puan Ver:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...
Bodrum Devlet Hastanesi logo

Bodrum Devlet Hastanesi randevu alma, online randevu ve telefonla randevu alma, hastane hakkında güncel bilgiler

Hastane: Bodrum Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0252 313 14 20 - 0252 313 14 21
Faks: 0252 313 08 80
Randevu Telefonu: 182
Adres: Elmadağ Caddesi
İlçe / İl: Bodrum / Muğla
Web Sitesi: http://www.bodrumdh.gov.tr
Reklam:
Laboratuvar Sonuç: Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Bodrum Devlet Hastanesi; adres, telefon numarası, randevu telefonu, online randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçları, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, harita, yorumlar

Bodrum Devlet Hastanesi 26 polikliniği ve 77 yatağı ile Bodrum Yarımadasına hizmet veren tek Devlet Hastanesidir. Hastane Binası 1994 yılında yapılmış 1995 yılında hizmete açılmıştır.

Hastanemizde tam donanımlı Hepafiltreli ve Laminar hava akımlı 5 ameliyat salonu bulunmaktadır.Ameliyat salonlarımızda Fako, Laporoskopik cerrahi, Endoskopik cerrahi işlemler başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde Dahili Servisler , Cerrahi Servisler ve Kadın Doğum Servisi olmak üzere üç klinik hizmet vermektedir. Toplam 35 adet odada 77 adet hasta yatağı vardır. Bu hasta yatakları haricinde Doğum Salonunda 2 adet sancı yatağı, 2 adet küvöz bir adet transport küvöz vardır. 4 yataklı Cerrahi Yoğun Bakım odası , 3 yataklı Dahili Yoğun Bakım Odası bulunmaktadır.Hastanemizde 5 cihazlı ve hasta sevk araçlı diyaliz ünitemiz hizmet vermektedir.

Hastane Kategori: Hastane Randevu, Muğla, Muğla Devlet Hastaneleri

Bodrum Devlet Hastanesi Randevu Alma

Bodrum Devlet Hastanesinden 182 telefonla randevu ve MHRS online randevu alabilirsiniz.

Telefonla Randevu: 182 telefon numarasını arayarak, karşınızdaki canlı operatöre TC Kimlik numaranızı, randevu istediğiniz hastane, doktor, tarih ve saati söyleyerek randevu alabilirsiniz.

Online Randevu: Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayarak, Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemine yönlendirileceksiniz, buradan sisteme giriş yaparak, İl, İlçe, Hastane, Doktor seçerek online randevu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    © 2021 - Hastane Randevu – Online Hastane Randevu - Hastane Randevu, hastanelere hızlı ve kolay randevu alın.